Lil-a Restaurant
 
 
Tekelli Mah. No:1 Uçhisar 50240
Nevşehir / Turkey
Phone: + 90 (384) 219 2220
Fax: + 90 (384) 219 2444
E-Mail: info@lil-a.com.tr
   
© 2010 LIL'A RESTAURANT
All rights are reserved to Indigo
Turizm San. Tic. Ltd. Şti.
 
Lil-a Restaurant is a proud member of
 
 
Our main website keywords; Restaurant Cappadocia, Restaurant Kapadokya, Restoran, Alakart Restaurant Kapadokya, Alakart Restoran, Brunch Kapadokya, Catering Kapadokya, Uchisar Kapadokya, Modern Turk Mutfagi, Geleneksel Kapadokya Yemekleri, Kapadokya Lezzetleri, Kapadokya Şarapları, Yemek Dersi, Gurme, Restaurant Rezervasyon Kapadokya, Yemek Turları Kapadokya. Kapadokya.
HOME
Kapadokya tarihi süreci itibariyle Romalılar, Osmanlılar, Selçuklular ve hatta Ermeniler ve Rumlar gibi birçok medeniyet ve kültüre ev sahipliği yapmıştır. Bunun çok doğal bir sonucu olarak Kapadokya, Anadolu'nun en zengin mutfak kültürlerinden birine sahiptir. Bu zengin mutfağın inceliklerini, püf noktalarını ve keyif verici detaylarını Museum Hotel konaklamanız süresince keşfedebilirsiniz.

Bir Relais & Chateaux oteli olan Museum Hotel’de hiç şüphesiz ki Yemek Dersleri oldukça değerlidir. Yemek dersleri ulusal ve uluslararası birçok yemek festivalinde Klasik ve Modern Türk mutfağı dallarında ödülleri bulunan Exclusive Şefimiz Mustafa Büyükhan ve ekibi tarafından verilmektedir.

Yemek dersi öncesinde Şefimiz ile birlikte halk pazarı veya Ekolojik bahçemizi ziyaret edebilir, yemek malzemelerini büyük bir keyifle temin edebilirsiniz.