Lil-a Restaurant
 
 
Tekelli Mah. No:1 Uçhisar 50240
Nevşehir / Turkey
Phone: + 90 (384) 219 2220
Fax: + 90 (384) 219 2444
E-Mail: [email protected]
   
© 2001 – 2015 LIL'A RESTAURANT
All rights are reserved to Indigo Group
Turizm ve Ticaret AS.
 
Lil-a Restaurant is a proud member of
 
 
Our main website keywords; Restaurant Cappadocia, Restaurant Kapadokya, Restoran, Alakart Restaurant Kapadokya, Alakart Restoran, Brunch Kapadokya, Catering Kapadokya, Uchisar Kapadokya, Modern Turk Mutfagi, Geleneksel Kapadokya Yemekleri, Kapadokya Lezzetleri, Kapadokya Şarapları, Yemek Dersi, Gurme, Restaurant Rezervasyon Kapadokya, Yemek Turları Kapadokya. Kapadokya.
HOME
Bu tur, size Kapadokya'nın eşsiz doğası ve kültürüne göz atarken, Museum Hotel'in etkileyici manzarası eşliğinde, zenginliği ve lezzeti ile dünyaca ünlü Türk mutfağına ait lezzetleri etüd edebilirsiniz. Bunun yanında yemekler ile ilgili gizli püf noktaları ve lezzet sırları ile, bir dahaki akşam yemeği davetinize misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

1. GÜN
Kayseri Havaalanına varışımızın ardından özel transfer ile otelimize varıyoruz. Otele giriş işlemlerimizi yaptırıp odamızda biraz dinlendikten sonra akşam yemeği için Lil'a restorana gidiyoruz. Burada bize ileri günlerde yemek dersini verecek Şefimiz Mustafa bey ile tanışıp, hangi yemekleri yapacağımıza karar veriyoruz.
Konaklama Museum Hotel

2. GÜN
Kahvaltımızdan sonra, ilk yemek dersimizi alıyoruz. Şefimizin rehberliği ve yardımları ile Tandır yemekleri yapmaya başlıyoruz. Öğle yemeğinden sonra, isteğinize, göre kiliseleri ile ünlü Göreme Açık Hava Müzesini yada etkileyici görüntüsü ile Kızıl vadide yürüyüş ve ardından otelimize geri döneceğiz.
Konaklama Museum Hotel